![](https://radiopure.eu/wp-content/uploads/2020/09/118942799_191659655729544_2151188842190958077_n.jpg)
Με συγκίνηση και «ακριτική» ψυχή, ταξιδεύουμε στο Καστελλόριζο! Ημέρα εορτής του «Τιμίου Σταυρού» στις 14 Σεπτεμβρίου 2020, ώρα 9 το βράδυ στο λιμάνι στο Καστελλόριζο. Ευχαριστώ από καρδιάς όλους τους συντελεστές του μουσικού μας σχήματος «Ψυχή και Σώμα» και ιδιαίτερα το Πολιτιστικό Ίδρυμα Τσαβλίρη για την αμέριστη συμβολή του, ώστε η επιθυμία μας, για αυτήν την ξεχωριστής σημασίας συναυλία, να γίνει πραγματικότητα!Θα θέλαμε να είστε εκεί! Γνωρίζουμε όμως ότι θα μας στηρίζετε με την αγάπη σας!
![](https://radiopure.eu/wp-content/uploads/2020/09/118942799_191659655729544_2151188842190958077_n.jpg)